Hae pysäkkejä:a

Haun tulokset:

Ahtiala Torstai 02.6. klo 18:15 - 18:35
Asemakylä, Kylmäkorventien ja Kannistontien tienhaara Torstai 26.5. klo 16:40 - 17:00
Eerola, Eerolantie 20 Perjantai 27.5. klo 16:30 - 16:50
Eerola, Savottatien lämpökeskus Maanantai 30.5. klo 19:10 - 19:30
Haukila, Huijaantie Keskiviikko 25.5. klo 17:00 - 17:20
Hulikankulma, Vastamäentie Torstai 26.5. klo 16:00 - 16:30
Irjala, Vaittilantie Keskiviikko 01.6. klo 17:00 - 17:20
Antinniemi, Rengastie Perjantai 27.5. klo 18:00 - 18:20
Juhannusvuori, Perkiöntie Keskiviikko 01.6. klo 16:30 - 16:50
Jutikkala, Mäyränpolku Keskiviikko 01.6. klo 19:00 - 19:20
Juusonranta, Patruunatie th Maanantai 30.5. klo 18:10 - 18:30
Kelho, Kelhon koulu Perjantai 03.6. klo 18:40 - 19:00
Kiimakallio, Hirvenkellontien ja Kiimakalliontien tienhaara Perjantai 03.6. klo 16:25 - 16:45
Kiviaho, Kivikukantie 13 Torstai 26.5. klo 18:05 - 18:25
Koivuniemi, Lehvätie Keskiviikko 25.5. klo 16:00 - 16:20
Kokkola, Riekontien leikkikenttä Perjantai 27.5. klo 19:10 - 19:30
Laasonportti 1 Perjantai 03.6. klo 18:05 - 18:25
Laasonportti 2, Vatsoilantien ja Paltuntien tienhaara Torstai 26.5. klo 18:40 - 19:00
Leppälän koulu Keskiviikko 25.5. klo 16:30 - 16:45
Lintula, Kuikankaari 5 Maanantai 30.5. klo 18:40 - 19:00
Lotilanranta, Lotilantie 49 Tiistai 31.5. klo 16:00 - 16:30
Mattila, Pyhällöntie 5 Perjantai 03.6. klo 17:30 - 17:50
Mattila, Sääksmäentie 494 Keskiviikko 25.5. klo 19:10 - 19:30
Mäntylä, Kaakonojantie 29 Perjantai 27.5. klo 15:30 - 15:50
Mäntylä, Katajatie 39 Maanantai 30.5. klo 16:00 - 16:20
Metsäkansa, Wanha Asema Maanantai 30.5. klo 17:00 - 17:20
Morikka Perjantai 03.6. klo 15:15 - 15:35
Mottimiehentie Perjantai 27.5. klo 17:00 - 17:20
Nurmen lava Torstai 02.6. klo 16:25 - 16:55
Raittinristi-Nuutalantie Keskiviikko 25.5. klo 18:00 - 18:20
Rantakartano, Torstai 02.6. klo 17:30 - 18:00
Rantoinen, Torstai 02.6. klo 18:40 - 19:00
Rauhalan koulu ja päiväkoti
Ritvalanraitti - Ikkalantie th Keskiviikko 25.5. klo 17:35 - 17:50
Roukon iltapäiväkerho
Ruskea-ahde, Pihlajatien ja Leppäkujan tienhaara Torstai 26.5. klo 17:35 - 17:55
Sassi, Kemmolantie Tiistai 31.5. klo 14:55 - 15:15
Sassin koulu ja päiväkoti
Sääksmäki Huittulantie 252 Keskiviikko 25.5. klo 18:30 - 19:00
Sääksmäki, Kirkkovainio Keskiviikko 01.6. klo 17:30 - 17:50
Säijärventien ja Hahmontien tienhaara Torstai 02.6. klo 15:50 - 16:10
Sipilä Perjantai 03.6. klo 15:50 - 16:10
Sointula, Innalantie Keskiviikko 01.6. klo 16:00 - 16:20
Sointula, lämpökeskus Keskiviikko 25.5. klo 15:30 - 15:50
Sorrilan päiväkoti
Tarttila, Hopeavuori Keskiviikko 01.6. klo 18:30 - 18:50
Tarttilan koulu Keskiviikko 01.6. klo 18:00 - 18:20
Tikinmaa, Tikinmaantie 66 Torstai 26.5. klo 15:30 - 15:45
Ulvajanniemi, Kaaritie 42 Perjantai 27.5. klo 17:30 - 17:50
Valto, Latvantie Perjantai 27.5. klo 18:40 - 19:00
Vääränkoivutie Perjantai 27.5. klo 16:00 - 16:20
Vedentaantie 561 Maanantai 30.5. klo 17:30 - 17:50
Yli-Nissi, Revontie-Ilveksentie th Maanantai 30.5. klo 16:30 - 16:50

Näytä: