Hae pysäkkejä:a

Haun tulokset:

Ahtiala Torstai 06.10. klo 18:15 - 18:35
Asemakylä, Kylmäkorventien ja Kannistontien tienhaara Torstai 29.9. klo 16:40 - 17:00
Eerola, Eerolantie 20 Perjantai 30.9. klo 16:30 - 16:50
Eerola, Savottatien lämpökeskus Maanantai 03.10. klo 19:10 - 19:30
Haukila, Huijaantie Keskiviikko 12.10. klo 17:00 - 17:20
Hulikankulma, Vastamäentie Torstai 29.9. klo 16:00 - 16:30
Irjala, Vaittilantie Keskiviikko 05.10. klo 17:00 - 17:20
Antinniemi, Rengastie Perjantai 30.9. klo 18:00 - 18:20
Juhannusvuori, Perkiöntie Keskiviikko 05.10. klo 16:30 - 16:50
Jutikkala, Mäyränpolku Keskiviikko 05.10. klo 19:00 - 19:20
Juusonranta, Patruunatie th Maanantai 03.10. klo 18:20 - 18:35
Kärjenniemi, Vääränmäentie 7 Maanantai 03.10. klo 18:20 - 18:35
Kelho, Kelhon koulu Perjantai 07.10. klo 18:40 - 19:00
Kiimakallio, Hirvenkellontien ja Kiimakalliontien tienhaara Perjantai 07.10. klo 16:25 - 16:45
Kiviaho, Kivikukantie 13 Torstai 29.9. klo 18:05 - 18:25
Koivuniemi, Lehvätie Keskiviikko 12.10. klo 16:00 - 16:20
Kokkola, Riekontien leikkikenttä Perjantai 30.9. klo 19:10 - 19:30
Laasonportti 1 Perjantai 07.10. klo 18:05 - 18:25
Laasonportti 2, Vatsoilantien ja Paltuntien tienhaara Torstai 29.9. klo 18:40 - 19:00
Leppälän koulu Keskiviikko 12.10. klo 16:30 - 16:45
Lintula, Kuikankaari 5 Maanantai 03.10. klo 18:40 - 19:00
Lotilanranta, Lotilantie 49 Tiistai 04.10. klo 16:00 - 16:30
Mattila, Pyhällöntie 5 Perjantai 07.10. klo 17:30 - 17:50
Mattila, Sääksmäentie 494 Keskiviikko 12.10. klo 19:10 - 19:30
Mäntylä, Kaakonojantie 29 Perjantai 30.9. klo 15:30 - 15:50
Mäntylä, Katajatie 39 Maanantai 03.10. klo 15:55 - 16:15
Metsäkansa, Wanha Asema
Morikka Perjantai 07.10. klo 15:15 - 15:35
Mottimiehentie Perjantai 30.9. klo 17:00 - 17:20
Nurmen lava Torstai 06.10. klo 16:25 - 16:55
Raittinristi-Nuutalantie Keskiviikko 12.10. klo 18:00 - 18:20
Rantakartano, Torstai 06.10. klo 17:30 - 18:00
Rantoinen, Torstai 06.10. klo 18:40 - 19:00
Ritvalanraitti - Ikkalantie th Keskiviikko 12.10. klo 17:35 - 17:50
Roukon iltapäiväkerho
Ruskea-ahde, Pihlajatien ja Leppäkujan tienhaara Torstai 29.9. klo 17:35 - 17:55
Sassi, Kemmolantie Keskiviikko 05.10. klo 16:00 - 16:20
Sääksmäki Huittulantie 252 Keskiviikko 12.10. klo 18:30 - 19:00
Sääksmäki, Kirkkovainio Keskiviikko 05.10. klo 17:30 - 17:50
Säijärventien ja Hahmontien tienhaara Torstai 06.10. klo 15:50 - 16:10
Sipilä Perjantai 07.10. klo 15:50 - 16:10
Sointula, lämpökeskus Keskiviikko 12.10. klo 15:30 - 15:50
Tallinmäki, Roopenkatu Tiistai 04.10. klo 15:00 - 15:20
Tarttila, Hopeavuori Keskiviikko 05.10. klo 18:30 - 18:50
Tarttilan koulu Keskiviikko 05.10. klo 18:00 - 18:20
Tikinmaa, Tikinmaantie 66 Torstai 29.9. klo 15:30 - 15:45
Ulvajanniemi, Kaaritie 42 Perjantai 30.9. klo 17:30 - 17:50
Valto, Latvantie Perjantai 30.9. klo 18:40 - 19:00
Vääränkoivutie Perjantai 30.9. klo 16:00 - 16:20
Vedentaantie 561 Maanantai 03.10. klo 17:25 - 17:45
Yli-Nissi, Revontie-Ilveksentie th Maanantai 03.10. klo 16:25 - 16:45

Näytä: